Yhteystiedot

Hallitus

Suomen Kuntoutusyrittäjät ry:n  hallitus 2018

 

Puheenjohtaja

Mikko Utecht
MU Health Group Oy, Helsinki
puh. 046 810 2070
mikko@fysiomu.fi

Varsinaiset jäsenet ja henkilökohtaiset varajäsenet

Vesa Karppinen
Fysikaalinen Hoitolaitos Fysiko, Tampere
puh.03 223 0084, 040 724 7420
vesa.karppinen@fysiko.fi

Henkilökohtainen varajäsen:
Terhi Enjala
Keravan Lääkintävoimistelu Oy
puh. 044 345 6890, 040 588 3131
terhi.enjala@keravanlaakintavoimistelu.fi

Johannes Mäkelä
Alavuden Lääkintävoimistelu Oy
puh.. 06 511 2414, 050 597 5987
johannes@laakintavoimistelu.fi

Henkilökohtainen varajäsen:
Elina Kimpanpää
Tyrvään Fysioterapia Elina Kimpanpää, Sastamala
puh. 050 330 1358
ekimpanpaa@gmail.com

Anna Nurmi-Lehto
Medirex Oy, Kokkola
puh. 06 836 2200, 044 548 9753
anna.nurmi@medirex.fi

Henkilökohtainen varajäsen:
Riku Laine
Fysiopalvelu Easymove Oy, Oulu
puh. 044 070 6694
riku.laine@easymove.fi

Sanna Pennanen
Naantalin Kuntokeskus, Naantali
puh. 044 714 502
sanna.pennanen@naantalinkuntokeskus.com

Henkilökohtainen varajäsen:
Suvi Thornley
Tähtikuntoutus Ky, Hämeenkyrö
puh. 040 584 1455
suvi.thornley@gmail.com

Arja Piironen
Fysioterapia Virike Ky, Lappeenranta
puh. 010 420 8200, 0400 578 361
arja.piironen@virike.fi

Henkilökohtainen varajäsen:
Tiina Taskinen
Petosen Fysioterapia Oy, Kuopio
puh. 050 322 8299
tiina.taskinen@coronaria.fi

HALLITUS 2018 Suomen Kuntotusyrittajat Ry